
Двуетажна масивна къща за продажба с прекрасен двор в с. Оряхово
47 000 €
17 €/м²

Имате нужда от повече информация или искате да организирате оглед?
Свържете се с нас и ние ще отговорим на всички Ваши въпроси. Ще организираме оглед в удобно за Вас време. Най-удобната опция е да попълните формата запазване на час за оглед.
Обява №:
918
Местоположение:
с. Оряхово, Хасково
Категория:
Къща
Площ:
2779 м²
Път до имота:
Да
Дворна площ:
2779
Тип строителство:
Тухла
Описание
Представяме на Вашето внимание двуетажна масивна къща за продажба в живописото с. Оряхово, община Любимец, обл. Хасково. Селото предлага тишина, чист въздух и пълно уединение, далеч от градския шум , като същевременно осигурява бърз и лесен достъп до гр. Любимец. Районът е предпочитан заради мекият си климат и красива природа.
Имотът е със следните характеристики:
Двор със завидни размери от 2779кв.м. - просторен, равен и плодороден парцел,подходящ за земеделие, барбекю зона, овощна градина и др. Къщата е със стабилна конструкция и идентични разпределение на двата етажа - просторен коридор и три светли стаи. Има отлична възможност за изграждане на съвременна баня и тоалетна на етажите. В имота има собствен кладенец ( безценно предимство за поливане и автономност).
Допълнителни постройки в парцела- гараж , походящ както за автомобил, така и за преустройство в работилница. Селскостопанска постройка - идеална за склад, инвентар или преустройство в лятна кухня/механа.
Ако търсите спокойно кътче за нов дом, вила за отдих или инвестиция - този имот е перфектната възможност , върху която може да създадете Вашия мечтан дом сред красотата на природата!
За повече информация и огледи, обадете ни се!
Галерия







